Produkty - Title Pic
Firma MAWA oferuje szeroki asortyment kamizelek o zróżnicowanych klasach kulo i odłamkoodporności, kulo-, nożo- i igłoodpornych, o różnych konstrukcjach, barwach i rozmiarach, zgodnie z normami PN i NIJ. Szeroka gama produktów firmy MAWA pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Celem firmy jest podążanie za rozwojem broni jak i technologii amunicji na całym świecie, dlatego testowane i wybierane są najlepsze materiały dla produktów balistycznych, które projektuje się w najmniejszych szczegółach, zgodnie z wymaganiami funkcjonalności i poziomu zabezpieczenia określonego przez klientów.

Produkty firmy MAWA są ciągle udoskonalane dzięki bliskiej współpracy z międzynarodowymi klientami i wiodącymi ekspertami w dziedzinie balistyki. Wszystkie produkty MAWA charakteryzuje minimalna waga przy optymalnym komforcie noszenia oraz optimum bezpieczeństwa.

Różnorodność oferowanych przez nas wyrobów pozwala nam zaopatrywać zarówno wojsko, policję, służby ochrony kolei jak i osoby prywatne, których praca wymaga zabezpieczenia przed pociskami i odłamkami. Nasze kamizelki charakteryzują się wysokim poziomem ochrony oraz estetyką i bardzo dobrą jakością wykonania. Ideą naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie odbiorców w towary najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów możemy zaoferować w opcji zgodnej z wymaganiami Klienta, dotyczącymi koloru, fasonu jak i rodzaj tkaniny. Nasze kamizelki produkowane są zgodnie z polskimi normami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Weapons